Wczytuję dane...
Model: CRB001
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ArtUnique

Dziecięca bransoletka - różaniec

Bransoletka wykonana z kamieni ozdobnych - białego howlitu oraz hematytu na mocnej, podwójnej gumce silikonowej. Nie zawiera elementów metalowych, a więc jest antyalergiczna.

Howlit jest minerałem mądrości, otwiera umysł na informację i wiedzę. Ten kamień przyda się osobie uczącej się. Poprawia cierpliwość i wzmaga chęć uczenia się. Korzystnie wpływa na pamięć. Uspokaja i łagodzi stres. Wycisza umysłpoprawia sen. W medycynie niekonwencjonalnej howlit stosowany jest przy bólach fizycznych. Wzmacnia układ odpornościowy i przemianę materii


Kolorystyka: biel i szarość howlitu + stal hematytu
(wśród pozostałych przedmiotów dostępne także inne wersje kolorystyczne, istnieje także możliwość przygotowania innych kolorów na zamówienie)


Zapakowany w unikalne, ręcznie robione, spersonalizowane ozdobne pudełeczko podarunkowe,  dzięki czemu świetnie nadaje się na prezent.
Przykładowe napisy do wyboru:
☑ "Pamiątka Chrztu Świętego" + imię dziecka
☑ "Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej" + imię dziecka
☑ "Pamiątka rocznicy I Komunii Świętej" + imię dziecka

Biżuteria robiona ręcznie


Materiały:
• howlit kula 8 mm
• hematyt kula 8 i 4 mm
• krzyż z hematytu
• gumka silikonowa

Rozmiar:
obwód wewnętrzny bez rozciągania 6" (ok. 15 cm)

✎ Biżuteria zapakowana w spersonalizowane pudełeczko podarunkowe - prosimy o podanie imienia dziecka w uwagach do zamówienia.
✎ Za dopłatą możliwość umieszczenia wewnątrz pudełeczka kartki z kalendarza na dany dzień i/lub dedykacji - w przypadku wyboru takiej opcji prosimy o podanie potrzebnych danych w uwagach do zamówienia.
✎ Kamienie mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu, ponieważ nie ma dwóch identycznych kamieni. Mogą także posiadać drobne nierówności, co jest normalne dla kamieni naturalnych.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...