Wczytuję dane...
Model: MRB004
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: ArtUnique

Kup cały komplet !

Męska bransoletka - różaniec z medalionem Św. Benedykta

Bransoletka wykonana z kamieni ozdobnych - obsydianu śnieżnegohematytu z medalionem Św. Benedykta na mocnej, podwójnej gumce silikonowej.

Obsydian doskonale sprawdzi się w przypadku osób ze zmartwieniami, zmagających się z negatywnymi emocjami, po traumie, żyjących pod wpływem silnego stresu. Ma za zadanie chronić przed złą energią, zarówno tą, która pochodzi z naszego wnętrza (czyli negatywne myślenie, objawy depresji, brak wiary i chęci do życia), jak i tą zewnętrzną. Dodaje odwagi, wiary w swoje możliwości, pewności siebie. Polecany jest dla osób chorych na astmę czy mających problemy z układem trawiennym. Uważa się też, że dobrze wpływa na układ krążenia. Może pełnić rolę amuletu lub talizmanu. Noszenie go przy sobie stanowi ochronę, np. przed osobami pragnącymi nas wykorzystać. 


Kolorystyka: czerń z szarością obsydianu + stal hematytu
(wśród pozostałych przedmiotów dostępne także inne wersje kolorystyczne, istnieje także możliwość przygotowania innych kolorów na zamówienie)

Biżuteria robiona ręcznie


Materiały:
• element ze stopu metali nieszlachetnych w kolorze srebrnym
obsydian śnieżny kula 8 mm
• hematyt dysk 4 mm
• krzyż z hematytu
• gumka silikonowa

Dostępne rozmiary:
S - obwód wewnętrzny bez rozciągania 7" (ok. 18 cm)
• M - obwód wewnętrzny bez rozciągania 7,5" (ok. 19 cm)
• L - obwód wewnętrzny bez rozciągania 8" (ok. 20 cm)

✎ Biżuteria zapakowana gratis w aksamitny woreczek podarunkowy lub za dopłatą w pudełeczko podarunkowe - opcja do wyboru przy zakupie.
✎ Kamienie mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu, ponieważ nie ma dwóch identycznych kamieni. Mogą także posiadać drobne nierówności, co jest normalne dla kamieni naturalnych.

Polecamy