Wczytuję dane...
Model: PRB022
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ArtUnique

Bransoletka - różaniec z kamieni ozdobnych

Bransoletka wykonana z kamieni ozdobnych - szarego jadeitu i hematytu na mocnej, podwójnej gumce silikonowej. Nie zawiera elementów metalowych, a więc jest antyalergiczna.

Rodzaj i kolor kamieni: jadeit w odcieniach szarości oraz srebrny hematyt

Jadeit to święty kamień władzy, długowieczności, płodności, mądrości i równowagi. Zwiększa pewność siebie. Pomaga w życiu rodzinnym, pozwala znaleźć wspólny język z dziećmi. Kamień łagodzi konflikty międzypokoleniowe. Ma szerokie zastosowanie w medycynie niekonwencjonalnej. Stosuje się go przy problemach z bezsennością, nerkami, układem pokarmowym, a także przy depresji i przeziębieniach. Równoważy cały organizm harmonizując go.


Kolorystyka: srebro + odcienie szarości
(wśród pozostałych przedmiotów dostępne także inne wersje kolorystyczne, istnieje także możliwość przygotowania innych kolorów na zamówienie)


Zapakowany w unikalne, ręcznie robione, spersonalizowane ozdobne pudełeczko podarunkowe,  dzięki czemu świetnie nadaje się na prezent.
Przykładowe napisy do wyboru:
☑ "Pamiątka Chrztu Świętego" + imię dziecka
☑ "Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej" + imię dziecka
☑ "Pamiątka rocznicy I Komunii Świętej" + imię dziecka

Biżuteria robiona ręcznie

Materiały:
• jadeit kula 8 mm
• hematyt krzyż 10 mm
• hematyt dysk 4 mm
• gumka silikonowa

Obwód wewnętrzny:
 7" (ok. 17 cm) - pasuje na typowy damski nadgarstek

*Jeśli potrzebujesz inny rozmiar, zapytaj o możliwość wykonania przed dokonaniem zakupu.


✎ Biżuteria zapakowana w spersonalizowane pudełeczko podarunkowe - prosimy o podanie imienia dziecka w uwagach do zamówienia.
✎ Za dopłatą możliwość umieszczenia wewnątrz pudełeczka kartki z kalendarza na dany dzień i/lub dedykacji - w przypadku wyboru takiej opcji prosimy o podanie potrzebnych danych w uwagach do zamówienia.
✎ Kamienie mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu, ponieważ nie ma dwóch identycznych kamieni. Mogą także posiadać drobne nierówności, co jest normalne dla kamieni naturalnych.