Wczytuję dane...
Model: PRB033
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ArtUnique

Bransoletka różaniec z kamieni ozdobnych

Bransoletka wykonana z pereł Seashell oraz hematytu w kolorze srebrnym oraz elementów metalowych w kolorze srebrnym na mocnej, podwójnej gumce silikonowej.

Perły Seashell wytwarzane są z materiału identycznego z naturalnym - muszle perłopławów są przetwarzane na masę perłową, z której następnie formowana jest perła. Wykonane są z naturalnego materiału, dlatego zachowują trwałość, ciężar i chłód naturalnych pereł. Jakość takich pereł jest porównywalna z perłami naturalnymi, ale mają niższą cenę, a do tego kształt idealnej kuli.

Kolorystyka: srebro + perłowa biel
(wśród pozostałych przedmiotów dostępne także inne wersje kolorystyczne, istnieje także możliwość przygotowania innych kolorów na zamówienie)

Zapakowany w unikalne, ręcznie robione, spersonalizowane ozdobne pudełeczko podarunkowe,  dzięki czemu świetnie nadaje się na prezent.
Przykładowe napisy do wyboru:
☑ "Pamiątka Chrztu Świętego" + imię
☑ "Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej" + imię
☑ "Pamiątka rocznicy I Komunii Świętej" + imię
☑ "Z okazji urodzin" + imię
☑ "Z okazji imienin" + imię

Biżuteria robiona ręcznie

Materiały:
• elementy ze stopu metali nieszlachetnych w kolorze srebrnym
• perły Seashell 8 mm
• hematyt dysk 4 mm

• gumka silikonowa

Rozmiar:
• obwód wewnętrzny ok. 14 cm (
pasuje na dziecięcy nadgarstek ok. 12-13 cm)*

*Jeśli potrzebujesz inny rozmiar, zapytaj o możliwość wykonania przed dokonaniem zakupu.

✎ Biżuteria zapakowana w spersonalizowane pudełeczko podarunkowe - prosimy o podanie imienia dziecka w uwagach do zamówienia.
✎ Za dopłatą możliwość umieszczenia wewnątrz pudełeczka kartki z kalendarza na dany dzień i/lub dedykacji - w przypadku wyboru takiej opcji prosimy o podanie potrzebnych danych w uwagach do zamówienia.