Wczytuję dane...
Czas realizacji zamówienia

Termin otrzymania paczki = czas realizacji podany w opisie przedmiotu + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.
 


Dostępność produktów

Wszystkie produkty w sklepie robione są na zamówienie, za wyjątkiem produktów opisanych jako dostępne od ręki. Przy każdym artykule podany jest termin, który opisuje, w jakim czasie od zaksięgowania należności dana rzecz może zostać wysłana - zwykle jest to od 24 godzin (dla produktów dostępnych od ręki) do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku przedmiotów bardzo pracochłonnych, robionych na specjalne zamówienie).

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki.

 


Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

» formy płatności 

 


Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.