Wczytuję dane...
Model: MRB005
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ArtUnique

Kup cały komplet !

Męska bransoletka - różaniec z medalionem Św. Benedykta

Bransoletka wykonana z kamieni ozdobnych - tygrysiego okahematytu z medalionem Św. Benedykta na mocnej, podwójnej gumce silikonowej.

Tygrysie oko swoją nazwę zawdzięcza złocisto-brązowej barwie oraz efektom optycznym, jakie wywołują padające na ten kamień promienie słońca. Tygrysie oko traktowane jest jako talizman, który przynosi szczęściesukces zawodowy. Niczym magnes ma przyciągać pieniądze, przynosić bogactwo i sukces w interesach, a i dbać o to, by osoby, które są zamożne, niezmiennie żyły na wysokim poziomie. Kamień ten również pobudza kreatywnośćwzmacnia wewnętrzną siłę, pozytywnie wpływa na psychikę, dodaje pewności siebie, oddala negatywne myśli. Ponieważ poprawia przepływ energii, pozwala cieszyć się pełnią życia. Dodaje energii chorym, łagodzi dolegliwości wywołane przez infekcje, łagodzi duszności i astmę, pomaga pokonać przeziębienie, anginę, grypę, zapalenie oskrzeli czy płuc. ma pozytywny wpływ na wzrok. Pomaga w leczeniu chorób dróg żółciowych i wątroby oraz reguluje poziom cholesterolu.


Kolorystyka: odcienie brązu i złota + stal hematytu
(wśród pozostałych przedmiotów dostępne także inne wersje kolorystyczne, istnieje także możliwość przygotowania innych kolorów na zamówienie)

Biżuteria robiona ręcznie


Materiały:
• element ze stopu metali nieszlachetnych w kolorze srebrnym
• tygrysie oko kula 8 mm
• hematyt dysk 4 mm
• krzyż z hematytu
• gumka silikonowa

Dostępne rozmiary:
S - obwód wewnętrzny bez rozciągania 7" (ok. 18 cm)
• M - obwód wewnętrzny bez rozciągania 7,5" (ok. 19 cm)
• L - obwód wewnętrzny bez rozciągania 8" (ok. 20 cm)

✎ Biżuteria zapakowana gratis w aksamitny woreczek podarunkowy.
✎ Kamienie mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu, ponieważ nie ma dwóch identycznych kamieni. Mogą także posiadać drobne nierówności, co jest normalne dla kamieni naturalnych.

Polecamy