Wczytuję dane...

Bransoletka - różaniec z kamieni ozdobnych

Bransoletka wykonana z kamieni ozdobnych - szarego jadeitu i hematytu na mocnej, podwójnej gumce silikonowej. Nie zawiera elementów metalowych, a więc jest antyalergiczna.

Rodzaj i kolor kamieni: jadeit w odcieniach szarości oraz srebrny hematyt

Jadeit to święty kamień władzy, długowieczności, płodności, mądrości i równowagi. Zwiększa pewność siebie. Pomaga w życiu rodzinnym, pozwala znaleźć wspólny język z dziećmi. Kamień łagodzi konflikty międzypokoleniowe. Ma szerokie zastosowanie w medycynie niekonwencjonalnej. Stosuje się go przy problemach z bezsennością, nerkami, układem pokarmowym, a takze przy depresji i przeziębieniach. Równoważy cały organizm harmonizując go.


Kolorystyka: srebro + odcienie szarości
(wśród pozostałych przedmiotów dostępne także inne wersje kolorystyczne, istnieje także możliwość przygotowania innych kolorów na zamówienie)

Biżuteria robiona ręcznie


Materiały:
• jadeit kula 8 mm
• hematyt krzyż 10 mm
• hematyt dysk 4 mm
• gumka silikonowa

Obwód wewnętrzny:
 7(ok. 17 cm) - pasuje na typowy damski nadgarstek

✎ Biżuteria zapakowana gratis w aksamitny woreczek podarunkowy lub za dopłatą w pudełeczko podarunkowe - opcja do wyboru przy zakupie.
✎ Kamienie mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu, ponieważ nie ma dwóch identycznych kamieni. Mogą także posiadać drobne nierówności, co jest normalne dla kamieni naturalnych.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...